KASİAD Mart 2019 Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

KASİAD Mart 2019 Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

KASİAD MART AYI OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI YAPTI..

Gündem KONKORDATA konusu üzerinde Talha Apak tarafından brifing verildi. KASİAD YÖNETİM KURULU ÜYESİ PUSULA DANIŞMANLIK VE ADLİ MUHASEBE UZMANI Pusula Danışmanlık veAdli Muhasebe uzmanı Fikriye Aslan; ?Ticaret mayınlı tarlada gezmek gibidir ?, KASİAD Olağan aylık Mart ayı Yönetim kurulu toplantısını yaptı. KASİAD Genel merkezinde Genel Başkan Ayhan Aslan Başkanlığında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyeleri ve KASİAD üyelerinin yanında alanında uzman Mali müşavirler katıldılar. Toplantının açılış konuşmasını Genel Başkan Ayhan Aslan yaparak toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri ve Mali Müşavirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.. Toplantıda konuşan Pusula Danışmanlı ve Adli muhasebe uzmanı KASİAD yönetim kurulu üyesi Fikriye Aslan konuştu.Aslan konuşmasında; ? Ticaret hayatımızda hep büyümek için başlarız,Ticaret Hayatımız çıkışlarda olduğu kadar bazen inişleri de olabilir. Ticaret mayınlı tarlada gezmek gibidir,Maalesef kendi elimizde olmayan sebeplerden dolayı bir takım tedbirler almamız gerekebiliyor,ticaretimizin devamı sağlamak adına bazen de ticaretimiz duraklamamız gerekebilir.Konkordato da bu duraksamalardan biridir bu toplantımızda bu konuda uzman mali müşavir Talha Apak bu konu üzerinde bilgiler verecektir? dedi. Ulusal basında,çeşitli gazete ve hakemli dergilerde vergi,muhasebe ve dış ticaret konularında yayınlamış makaleleri bulunan YMM Talha Apak KASİAD İş dünyasının yönetim kurulu ve üyelerine Konkordato Nedir,bu konu üzerinde neler yapılır konuları üzerinde bilgiler aktardı. KASİAD Yönetim kurulu Mart ayı yönetim kurulu toplantısına Genel Başkan Ayhan Aslan Başkanlığında Yönetim Kurulu ve Kasiad üyeleri Katıldılar. Toplantıya Fikriye Aslan, Atilla Birmiş,Av.Fikret Özkan,Aydın Aslandağ,Kubilay Tüfekçi,İsmet Kütük,Şerafettin Özkan,Eda Sürücü,Ali Dalgıç,Hüseyin Kaya,Demir Yılmaz,İzzet Açıkgöz,Murat Arer,Doğan Baş,Mehmet Enver Özkan,Sungur Gedik,Ekrem Çentik,Arzu maltepe,emel albyrak,Bayram fırat demir katılırken konuk olarak,Av. O.Ulaş Kayalı,Dr.Makina Yüksek Mühendisi Murat Tosun,SMMM Arda Erdoğdu katıldılar. Toplantı YMM Talha Apak?ın Konkordato sunumun ardından soru cevap şeklinde devam etti. Toplantı sonunda KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan YMM Talha Apak?a KASİAD üyelerine verdiği bilgilerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına plaket takdim etti.

2019 Ocak Ayı İlk Değerlendirme Yönetim Kurulu Toplantısı

2019 Ocak Ayı İlk Değerlendirme Yönetim Kurulu Toplantısı

KASİAD Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Umur’a, AKP Bakırköy Belediye Başkan Aday’lığında KASİAD yönetiminden destek sözü.

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) 2019 yılı Ocak ayı ilk değerlendirme yönetim kurulu toplantısını yaptı. KASİAD Genel merkezinde Genel Başkan Ayhan Aslan Başkanlığında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra KASİAD Başkan vekili ve AKP Bakırköy Belediye Başkan adayı Mehmet Umur’da katıldı.

Toplantıya Katılan Mehmet Umur, KASİAD Büyük bir aile bu ailenin içinden 39 ilçe arasında çıkan bir Belediye Başkan adayı kardeşiniz olarak ailemden destek istemeye geldim, benim başarım hepimizin başarısı hep birlikte Bakırköy ün kaderini değiştirmeye adayız, işimiz her seçimde olduğu gibi kolay değil ama imkansızda değil, imkansızı imkanlı hale getirerek bu seçimi hep birlikte kazanacağız, herkesten tüm dostlarımdan ricamız eski telefon fihristindeki dostları ve Kastamonulu akraba ve tanıdıklarınızı aramalarınızı ve destek istemelerini rica ediyorum “ dedi.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’da içimizden biri Mehmet Umur Beyin Bakırköy’den aday olmasından dolayı memnunuz bizde KASİAD ailesi olarak başta Mehmet Umur Bey olmak üzere,diğer Kastamonulu adaylara da elimizden gelen desteği göstereceğiz diyerek seçim çalışmalarında Mehmet Umur bey’e ve ekibine başarılar diliyorum “ dedi.

2019 yılı ocak ayı ilk yönetim kurulu toplantısında 2018 yılında yapılan faaliyetler ve 2019 yılı faaliyet programları üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

KASİAD Yönetim kurulu Bakırköy Belediye başkan adayı Mehmet Umur’a KASİAD ailesi olarak tam destek sözü vererek günün anısına verilen hatıra fotoğrafının ardından Mehmet Umur ve ekibi seçim çalışmalarına katılmak üzere toplantıdan erken ayrıldı.

KASİAD MEDYA/ ABDÜLKADİR AKIN

KASİAD Yönetim Kurulu 2018 Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı.

KASİAD Yönetim Kurulu 2018 Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı.

KASİAD Yönetim kurulu Kasım ayı toplantısı yapıldı.

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Kasım ayı yönetim kurulu toplantısı yapıldı.Kasiad genel merkezinde yapılan toplantının başkanlığını KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan yaparken toplantıya KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar’da katıldı.

Toplantıya KASİAD Genel Başkan vekili Mehmet Umur, Genel Başkan Yardımcısı Aydın Aslandağ, Genel Muhasip Hüseyin Kaya, Genel Sekreter Cemal Şenol, Yönetim kurulu üyeleri Murat Arer, Seçil Özkan Arslan, Fikriye Aslan, Altan Yavuz, Atilla Gür,Dr.Av.Fikret Özkan,Doğan Baş, Demir Yılmaz, İzzet Açıkgöz, Şerafettin Özkan, Ahmet Kamil Salahoğlu, KASİAD Muğla temsilcisi Denizhan Yılmaz ve Basın Danışmanı Abdülkadir Akın katıldılar.

Kasım ayının ilk gündeminde 2 KASIM 2018 Tarihinde Kastamonu’da gerçekleştirilen “ Kastamonulu İş Adamları 1.Kastamonu İş Dünyası Zirvesi’nde buluşuyor. Kastamonu’nun geleceği konuşuluyor” etkinliğinin genel değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantıda zirve toplantısının genel değerlendirmesinin ardından Ankara’ya Kastamonu’daki İş dünyasının ve Kastamonu’nun ana sorunlarını içeren sorunlarını dile getirmek üzere yazılan mektupları iletmek üzere heyet halinde Ankara’ya Milletvekili,Bakan, bürokrat ziyaretleri yapılması konusunda ortak görüş kararı alındı.

Toplantıda KASİAD’ da yeni katılan üyelere verilmek üzere hazırlanan Katılım ve teşekkür belgesinin ilk talihlisi KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar oldu. Katar’a Genel Başkan Ayhan Aslan Kastamonu’ya yaptığı yatımlar ve yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ve tebrik plaketi takdim etti.

Kasiad Kahvaltı Programları Devam Ediyor

Kasiad Kahvaltı Programları Devam Ediyor

Geleneksel KASİAD Kahvaltı programları sürüyor.

Kastamonu Sanayici ve İş adamları Derneği (KASİAD) “ Kahvaltı bahane,sohbet şahane” Geleneksel kahvaltı programları sürüyor.

Her 15 günde gerçekleştirilen kahvaltı programının bu haftaki ev sahipliği ve sponsorluğunu Alkan Mermer yönetim kurulu Başkanı Sezai Alkan yaptı.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan başkanlığında yapılan kahvaltı programında Kasiad Genel sekreteri Cemal Şenol tarafından Kasiad yapılandırılması çalışmaları hakkında genel bilgiler verildi. Genel Başkan Ayhan Aslan konuşmasında KASİAD çalışmaları hakkında genel bilgileri aktardı.

Toplantıda KASİAD tanıtıcı sinevizyon görüntüleri ile Kastamonu’da yapılan 1.Sanayici ve İş dünyası zirvesi temasları ve zirve toplantısı hakkında bilgiler verilirken KASİAD medya birimi tarafından hazırlanan Kastamonu zirve görüntülü tanıtım görüntüleri konuklara izlettirildi.

İş alanında tanınmış çok sayıda davetlinin icabet ettiği kahvaltı programı sonrasında da ülke gündemi, Kastamonu zirve toplantısının yankıları ve yansımaları Kastamonu’nun gelecek sanayi kenti oluşu ve oluşumu hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantı yaklaşık 4 saat sürdü.

Kasiad Genel Başkanı Ayhan Aslan yaptığı kısa değerlendirmede; KASİAD ailesi her geçen hızla büyüyor, iş adamı ve sanayicilerimizin teveccühleri ile her geçen gün ailemize yeni üyeler ve katılımları almak bizleri mutlu ediyor, İş dünyasında kendi alanlarında söz sahibi olmuş sanayici ve iş dünyasını KASİAD ailesi çatısı altında birleştirerek ekonomik birliktelik ve birlikte iş yapma imkanları yaratmak ve tanıtma ve kaynaşma toplantılarımız büyük ilgi görüyor, bu tanışma ve kaynaşmaların ardından artık birlikte ticaret yaparak ticaret hacimlerimizi artırarak Türkiye ekonomisinde Kastamonulu iş adamlarımın daha büyük söz sahibi olmaları noktasında KASİAD olarak Türkiye’ye rol model olmayı hedefliyoruz. Bu konudaki gelişim çalışmalarımızı sürdürüyoruz, yakın bir gelecekte binlerce üyeyi aşmış KASİAD olarak Türkiye’nin et etkin ve örnek alınan STK olma yolunda hızla ilerliyoruz” dedi.

HABER/ FOTOGRAFLAR (KASİAD MEDYA)

Genel Başkan Ayhan ASLAN’ın doğum günü

Genel Başkan Ayhan ASLAN’ın doğum günü

Genel Başkanını unutmayan KASİAD Yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanlarının doğum günü sürprizi yaptı.Genel Başkan Ayhan Aslan’a doğum günü sürprizi ile yönetim kurulu toplantısını doğum günü jesti ile taçlandırdılar.Yönetim kurulu arkadaşları tarafından yapılan doğum günü sürprizi karşısında duygulanan Genel Başkan Ayhan Aslan; “emeği geçenlere herkese teşekkür ederek tüm günlerimiz hep böyle tatlı geçsin” dileğinde bulundu.

12