Genç Kasiad’dan Genel Başkana nezaket ziyareti

Genç Kasiad’dan Genel Başkana nezaket ziyareti


KASİAD GENEL BAŞKANI AYHAN ASLAN’DAN GENÇLERE ÖĞÜT.
“ TİCARETDE TEMKİNLİ HAREKET EDİN “


Genç KASİAD Yöneticileri’nden KASİAD Genel Başkanına nezaket ziyareti. Kastamonulu İş Adamları Derneği ( KASİAD )Genel Başkanı Ayhan Aslan’ı İÇDAŞ A.Ş Holding Genel Merkezinde ziyaret gerçekleştirdi.


Fatih ŞENEL Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete KASİAD Yönetim Kurulu üyesi Murat Arer Genç KASİAD yönetim kurulu üyeleri Tahir Karakoç, Celal Kırıkoğlu ve Emre Üstün nezaret ettiler.


KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan yeni seçilen Genç KASİAD Üyelerini tebrik ederek başarılar dileyerek ticaretteki tecrübelerini aktardığı toplantıda ticaretteki başarılı olmaları için önerilerde bulundu. Ticaret cesaret ister ama bunun yanında da temkinli hareket etmeyi de ister diyerek ticaret hayatı il ilgili tecrübelerinden aktararak farklı iş kolları ile ilgili görüş alış verişin de bulunarak önerilerde bulundu.


Başkan Ayhan Aslan ; “ Gelecek gençlerde onun için ülkemizin geleceği için çok çalışmalıyız diyerek genç KASİAD yönetiminden ve üyelerinden ümitli olduğunu, ülkemizin geleceği siz gençler ve üretimden geçmektedir üretime yönelik yatırımlara ilgi duyarsanız başarılarınız daha da artarak büyür önersinde bulundu ” .


Genç KASİAD Başkanlığına seçilen Fatih ŞENEL, KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’a gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde, yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini tanıtarak hedefleri ve yapmayı istedikleri projeler hakkında bilgi verdi. Yaklaşık iki saat süren görüşmede Birlik beraberlik vurgusuna önemine dikkat çekilirken, Genç KASİAD ‘ın Çizeceği yol haritası ve Kastamonu’ya yapılabilecek yatırımlarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.


Toplantı sonrası Genel Başkan Ayhan Aslanla hatıra fotoğrafı çektiren Genç KASİAD yöneticileri Başkan Ayhan Aslan’ın misafirperverliğine teşekkür ederek toplu hatıra fotoğrafı çektirerek toplantı sona erdi.


GENÇ KASİAD’DAN NEZAKET ZİYARETİ. FOTOGRAFTAKILER SOLDAN SAĞA/Celal KIRIKOGLU,Tahir KARAKOÇ,Fatih ŞENEL, Sn.Genel Başkan Ayhan ASLAN,Emre ÜSTÜN.

EMİTT 2019’da Kastamonu’lular Birlikteydik.

EMİTT 2019’da Kastamonu’lular Birlikteydik.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan;

“KASTAMONU NEREDE BİZ ORADAYIZ “

KASİAD Emitt fuarında Kastamonu standını ziyaret etti.

31 Ocak 3 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılan Bölgenin en hızlı Büyüyen Turizm Fuarına yoğun ziyaretçi katılıyor.

10 Salonda 60 000 m2 alanda, 85 ülke ve yüzlerce turizm merkezlerinden 5000 katılımcı fuara katılım sagladı.

Kastamonu Valiliği tanıtım standında Vali yardımcısı Ünal Kılıçarslan önderliğinde, İl Turizmin Müdürü Mehmet İshak, Vedat Tek Kültür Merkezi Müdürü İlknur Aynan,İnebolu İl Özel İdare Müdürü Tuncay Sönmez Işık yöneticilerinden oluşan ekip gelen konukları ağırlıyorlar.

Kastamonu Standında Turizm Acenteleri,Otel tanıtımları, Kastamonu Belediyesi ev sahipliğinde Kadın girişimcilerin sergiledikleri Kastamonu yöresel gıda ürünleri, yöresel el dokuması ürünlerinin yanı sıra Türkiye’nin ilk ve Tek Şapka Müzesinin örnek şapka tasarımları ve ünlülerin şapka koleksiyonlarından bağışlarından oluşan özel şapka koleksiyon sergisi gelen ziyaretçiler tarafından ilgi beğeniyle ziyaret ediliyor.

Gelen konuklara Kastamonu çekme helvası, Kastamonu’nun kolası eyşi si ikram edilirken Kastamonu tanıtım broşürleri verilerek Kültür Başkenti Kastamonu’ya davet ediliyor gelen konuklar.

Emitt fuarının bugünkü ziyaretçileri arasında Kastamonu Sanayici ve İş adamları Derneği Genel Başkanı Ayhan Aslan başkanlığında KASİAD üyeleri ziyaret ettiler.

Genel Başkan Ayhan Aslan; “ Nerede Kastamonu varsa biz oradayız diyerek, İlimizin gelişimi Turizm diyerek tanıtım çok önemli bu bakımdan ilimizin tanıtımına katkı vermek amaçlı gelen hemşerilerimizi ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk, aynı zamanda memleket hasretimizi de bir nebzede olsa sohbet ederek hemşerilerimizle hasret giderdik “ dedi.

Kastamonu İl Kültür Turizm Müdürü Mehmet Ishak; Türkiye’deki önemli yatırımlarıyla ülkemize katma değer sağlayan,Bölge insanımızın gururu, KASİAD Genel Başkanı Sayın Ayhan Aslan’ı standımızda ağırladık, bizleri ekibiyle ziyaret ederek şereflendirdiler yalnız bırakmadıkları için Şahsım ve İl Müdürlüğüm adına şükran ve teşekkürlerimiz sunuyorum “ dedi.

Kasiad Genel Başkanı Ayhan Aslan Kastamonu Valilik Standının ardından Safranbolu İmren lokumları Standını ziyaret ederek İnsan kaynakları Müdürü Çoşkun Yiğit, Lale Otelciler platformu standını ziyaret ederek Başkan Hakan Akyüzü de ziyaret ederek fuar çalışmaları hakkında bilgi aldı.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’ın Emitt fuar ziyaretinde Genel sekreter Cemal Şenol, KASİAD üyesi İş Adamları Kadir Tan, Murat Sarı,Halil Demir, Harun Kılıç,Basın danışmanı Abdülkadir Akın eşlik ettiler.

KASİAD MEDYA/ ABDÜLKADİR AKIN

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi KASİAD Ziyareti

Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi KASİAD Ziyareti

Bu yıl dördüncü kez kapılarını açan Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, 81 firmanın katılımıyla 16-18 Ekim 2018 tarihleri arasında Wow Convention Center’da yapıldı.

Ziyaretçi bazında yüzde 26 büyüyen Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ni bu yıl 5 bin 870 kişi ziyaret etti. Fabrikaların üretim, yatırım, bakım ve satın alma süreçlerinden sorumlu teknik yetkililerin ücretsiz olarak ziyaret ettiği zirvede, 3 gün boyunca çeşitli sunumlar düzenlendi. Sunumlarda özellikle üretim süreçlerini modernize ederek, maliyetleri düşürmenin püf noktaları anlatıldı. Katılımcı firma stantlarında, uygulama örneklerinin yer aldığı zirveden, ziyaretçi ve katılımcı firmalar oldukça memnun ayrıldıklarını belirttiler.

KASİAD aileside Çizmak Makine Sanayiyi yalnız bırakmadı.

Çizmak Makine standını ziyaret eden çok sayıda firma temsilcileri ve ziyaretçiler arasında KASİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri yer aldı.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan,Yönetim Kurulu üyeleri Sezai Alkan, Altan Yavuz, Atilla Gür,Demir Yılmaz,Genel Sekreter Cemal Şenol,Basın Danışmanı Abdülkadir Akın ziyarete eşlik ettiler.

Fuar hakkında bilgi veren Çizmak Makine Genel Müdürü Hakan Çatıkkaya yaptığı kısa değerlendirmede fuarın başarılı geçtiğini vurgulayarak “Mensubu olduğum KASİAD ailesinden Genel Başkanımız Ayhan Aslan ve değerli yönetim kurulu üyelerimizin bizi yalnız bırakmayarak ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi belirtmek isterim, ayrıca Kastamonulu tek firma olarak Kastamonu’yu gelişen teknoloji Robot yatırımları fuarında temsil etmeninde onurunu yaşıyoruz.“ dedi.

KASİAD Başkanı Ayhan Aslan fuar hakkında yaptığı değerlendirmede “Fuar gerçekten güzel bir fuardı, yerli üretim yapan iki katılımcı Türk firmamız ile gurur duyduk. Bu sayının daha da artmasını istiyoruz, Türk sanayisinin daha çok ve ileri seviyelerde gelişmesini her zaman arzu ediyoruz. İnşallah Türkiye’miz de bu robot yatırımlarıyla Türkiye sanayisindeki gelişimini hakkı ile yerine getirir. Çizmak Genel Müdürü Hakan Çatıkkaya ve ekibi çok güzel makineler yapıyor, robotların yan sanayisini yapıyorlar, bu gibi firmalarımız çoğaldıkça robotların yapımı Türkiye de daha da çoğalacaktır. Bu gelişimde önemli olan herkesin benimsemesi inşallah bu gelişmeler sanayimizin yüzünü güldürecektir.” dedi.

KASİAD MEDYA/ABDÜLKADİR AKIN