Geleneksel KASİAD Kahvaltı programları sürüyor.

Kastamonu Sanayici ve İş adamları Derneği (KASİAD) “ Kahvaltı bahane,sohbet şahane” Geleneksel kahvaltı programları sürüyor.

Her 15 günde gerçekleştirilen kahvaltı programının bu haftaki ev sahipliği ve sponsorluğunu Alkan Mermer yönetim kurulu Başkanı Sezai Alkan yaptı.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan başkanlığında yapılan kahvaltı programında Kasiad Genel sekreteri Cemal Şenol tarafından Kasiad yapılandırılması çalışmaları hakkında genel bilgiler verildi. Genel Başkan Ayhan Aslan konuşmasında KASİAD çalışmaları hakkında genel bilgileri aktardı.

Toplantıda KASİAD tanıtıcı sinevizyon görüntüleri ile Kastamonu’da yapılan 1.Sanayici ve İş dünyası zirvesi temasları ve zirve toplantısı hakkında bilgiler verilirken KASİAD medya birimi tarafından hazırlanan Kastamonu zirve görüntülü tanıtım görüntüleri konuklara izlettirildi.

İş alanında tanınmış çok sayıda davetlinin icabet ettiği kahvaltı programı sonrasında da ülke gündemi, Kastamonu zirve toplantısının yankıları ve yansımaları Kastamonu’nun gelecek sanayi kenti oluşu ve oluşumu hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantı yaklaşık 4 saat sürdü.

Kasiad Genel Başkanı Ayhan Aslan yaptığı kısa değerlendirmede; KASİAD ailesi her geçen hızla büyüyor, iş adamı ve sanayicilerimizin teveccühleri ile her geçen gün ailemize yeni üyeler ve katılımları almak bizleri mutlu ediyor, İş dünyasında kendi alanlarında söz sahibi olmuş sanayici ve iş dünyasını KASİAD ailesi çatısı altında birleştirerek ekonomik birliktelik ve birlikte iş yapma imkanları yaratmak ve tanıtma ve kaynaşma toplantılarımız büyük ilgi görüyor, bu tanışma ve kaynaşmaların ardından artık birlikte ticaret yaparak ticaret hacimlerimizi artırarak Türkiye ekonomisinde Kastamonulu iş adamlarımın daha büyük söz sahibi olmaları noktasında KASİAD olarak Türkiye’ye rol model olmayı hedefliyoruz. Bu konudaki gelişim çalışmalarımızı sürdürüyoruz, yakın bir gelecekte binlerce üyeyi aşmış KASİAD olarak Türkiye’nin et etkin ve örnek alınan STK olma yolunda hızla ilerliyoruz” dedi.

HABER/ FOTOGRAFLAR (KASİAD MEDYA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir