KASİAD Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Umur’a, AKP Bakırköy Belediye Başkan Aday’lığında KASİAD yönetiminden destek sözü.

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) 2019 yılı Ocak ayı ilk değerlendirme yönetim kurulu toplantısını yaptı. KASİAD Genel merkezinde Genel Başkan Ayhan Aslan Başkanlığında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra KASİAD Başkan vekili ve AKP Bakırköy Belediye Başkan adayı Mehmet Umur’da katıldı.

Toplantıya Katılan Mehmet Umur, KASİAD Büyük bir aile bu ailenin içinden 39 ilçe arasında çıkan bir Belediye Başkan adayı kardeşiniz olarak ailemden destek istemeye geldim, benim başarım hepimizin başarısı hep birlikte Bakırköy ün kaderini değiştirmeye adayız, işimiz her seçimde olduğu gibi kolay değil ama imkansızda değil, imkansızı imkanlı hale getirerek bu seçimi hep birlikte kazanacağız, herkesten tüm dostlarımdan ricamız eski telefon fihristindeki dostları ve Kastamonulu akraba ve tanıdıklarınızı aramalarınızı ve destek istemelerini rica ediyorum “ dedi.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’da içimizden biri Mehmet Umur Beyin Bakırköy’den aday olmasından dolayı memnunuz bizde KASİAD ailesi olarak başta Mehmet Umur Bey olmak üzere,diğer Kastamonulu adaylara da elimizden gelen desteği göstereceğiz diyerek seçim çalışmalarında Mehmet Umur bey’e ve ekibine başarılar diliyorum “ dedi.

2019 yılı ocak ayı ilk yönetim kurulu toplantısında 2018 yılında yapılan faaliyetler ve 2019 yılı faaliyet programları üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

KASİAD Yönetim kurulu Bakırköy Belediye başkan adayı Mehmet Umur’a KASİAD ailesi olarak tam destek sözü vererek günün anısına verilen hatıra fotoğrafının ardından Mehmet Umur ve ekibi seçim çalışmalarına katılmak üzere toplantıdan erken ayrıldı.

KASİAD MEDYA/ ABDÜLKADİR AKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir