KASİAD GENEL BAŞKANI AYHAN ASLAN’DAN GENÇLERE ÖĞÜT.
“ TİCARETDE TEMKİNLİ HAREKET EDİN “


Genç KASİAD Yöneticileri’nden KASİAD Genel Başkanına nezaket ziyareti. Kastamonulu İş Adamları Derneği ( KASİAD )Genel Başkanı Ayhan Aslan’ı İÇDAŞ A.Ş Holding Genel Merkezinde ziyaret gerçekleştirdi.


Fatih ŞENEL Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete KASİAD Yönetim Kurulu üyesi Murat Arer Genç KASİAD yönetim kurulu üyeleri Tahir Karakoç, Celal Kırıkoğlu ve Emre Üstün nezaret ettiler.


KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan yeni seçilen Genç KASİAD Üyelerini tebrik ederek başarılar dileyerek ticaretteki tecrübelerini aktardığı toplantıda ticaretteki başarılı olmaları için önerilerde bulundu. Ticaret cesaret ister ama bunun yanında da temkinli hareket etmeyi de ister diyerek ticaret hayatı il ilgili tecrübelerinden aktararak farklı iş kolları ile ilgili görüş alış verişin de bulunarak önerilerde bulundu.


Başkan Ayhan Aslan ; “ Gelecek gençlerde onun için ülkemizin geleceği için çok çalışmalıyız diyerek genç KASİAD yönetiminden ve üyelerinden ümitli olduğunu, ülkemizin geleceği siz gençler ve üretimden geçmektedir üretime yönelik yatırımlara ilgi duyarsanız başarılarınız daha da artarak büyür önersinde bulundu ” .


Genç KASİAD Başkanlığına seçilen Fatih ŞENEL, KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’a gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde, yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini tanıtarak hedefleri ve yapmayı istedikleri projeler hakkında bilgi verdi. Yaklaşık iki saat süren görüşmede Birlik beraberlik vurgusuna önemine dikkat çekilirken, Genç KASİAD ‘ın Çizeceği yol haritası ve Kastamonu’ya yapılabilecek yatırımlarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.


Toplantı sonrası Genel Başkan Ayhan Aslanla hatıra fotoğrafı çektiren Genç KASİAD yöneticileri Başkan Ayhan Aslan’ın misafirperverliğine teşekkür ederek toplu hatıra fotoğrafı çektirerek toplantı sona erdi.


GENÇ KASİAD’DAN NEZAKET ZİYARETİ. FOTOGRAFTAKILER SOLDAN SAĞA/Celal KIRIKOGLU,Tahir KARAKOÇ,Fatih ŞENEL, Sn.Genel Başkan Ayhan ASLAN,Emre ÜSTÜN.