Kastamonu’muzun zengin tarihi, dünya literatürüne girmiş doğası ve yöresel ürünlerinin sergilendiği 12. Kastamonu Tanıtım Günleri, Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirildi.

18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen Kastamonu Tanıtım Günleri şehir tanıtım etkinliklerinde son yılların en kalabalık misafir topluluğunu ağırladı.

KASİAD AİLESİ TAM KADRO KATILARAK DESTEK VERDİ.

KAS-DER tarafından organize edilen Kastamonu Tanıtım Günleri etkinliğine KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan, Başkan Vekili Mehmet Umur, Kasiad Teşkilat Başkanı Hayri Konuk, Genel Sekreter Cemal Şenol, Yönetim Kurulu Üyeleri; Sezai Alkan, Av.Fikret Özkan, Altan Yavuz, Bilal Kütük, Tamer Köseoğlu, Demir Yılmaz, Erol Şahin, Atilla Gür ve Basın Danışmanı Abdülkadir Akın ile birlikte geniş bir üye kadrosu ile açılışa iştirak ettiler. Kastamonu günleri ile ilgili Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a eşlik eden KASİAD ekibi KAS-DER tarafından organize elden Kastamonu günlerinin başarılı geçmesini, Kastamonu ve ülkemize hayırlar getirmesi dileğinde bulundular. Açılış törenine katılan KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’da “ KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ve ekibini tebrik ediyorum Kastamonu’muzun gelişimi ve tanıtılması için başarılı bir organizasyon ev sahipliği yaptılar, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” diyerek açılış kurdelesini kesen STK başkanları arasında yer aldı.