Günümüzde yaşanan teknolojik ve ekonomik değişimlerin etkileri, hukuk alanında da kendini göstermektedir. Bu etkiler, dinamik, açık görüşlü, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hukukçulara olan ihtiyacı da beraberinde getirmektedir. Sarıkaya + Şahin, bu ihtiyaca cevap verebilmeyi ve hizmet verdiği alanlarda daha iyiye ulaşmayı temel hedefi olarak belirlemektedir.
Sarıkaya + Şahin, gelişim ve değişimde sürekliliği sağlayarak müvekkillerinin hedeflerine ulaşmaları ve iş stratejilerini gerçekleştirmeleri için çeşitli ticari sektörlerde karşılaştıkları hukuki sorunlarına etkin çözümler sunar.
Sarıkaya + Şahin, hukuki sorunlara olan çözüm odaklı ve kişisel – kurumsal menfaat etkinliğini öne çıkaran yaklaşımları ile müvekkillerine karşı olan sorumluluklarını özenle yerine getirmektedir. Müvekkillerine gelişmekte olan sektörlerde olduğu kadar şirket danışmanlığı ve ticari uyuşmazlıklardaki deneyimleri ile de hukuki hizmet vermektedir.
Sarıkaya + Şahin, idari kurum ve kuruluşlarla ilişkiler, lisans, ruhsatlandırma ve izin prosedürlerinin takibi ve sonuçlandırılması konularında Ankara’da yirmi yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir hukuk bürosu ile iş birliği yaparak; özel kişi girişimcilerden uluslararası yatırımcı ve holdinglere varıncaya kadar her ölçekten şirkete danışmanlık sağlamaktadır.


Adres : Balmumcu Mah. Zincirlikuyu Yolu Sok. No: 5/1, Besiktas, Istanbul

Tel : +90 533 424 85 00 – +90 533 425 85 00

E-mail : info@sarikayasahin.com

www.sarikayasahin.com