Universal Partners; kamuda görev almış üst düzey yöneticiler, alanında uzman akademisyenler ve başarısını özel sektörde ispatlamış profesyonellerden oluşan ekibiyle farklı büyüklükteki ulusal ve uluslararası şirketlere denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Şirketlerin küresel rekabet ortamında güçlerini artırabilmesi amacıyla uluslararası standartlarda hizmet sunan Universal Partners; yeminli mali müşavirlik, bağımsız denetim, mali danışmanlık hizmetleri, ar-ge ve inovasyon hizmetleri, turquality ve yeniden yapılandırma, yönetim danışmanlığı, risk yönetimi, kurumsal finansman, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hızlı, güçlü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Universal Partners; 80’den fazla ülkede yaklaşık 300’den fazla üye firmasıyla dünyanın en büyük beş uluslararası denetim birliğinden biri olan Prime Global’e üye olup dünya çapındaki küresel ağın gücünü global bir anlayışla şirketlere sunmaktadır.


Denetim, danışmanlık ve vergi hizmetlerinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen şirketleri arasında olmayı hedefleyen Universal Partners, sektöre yön veren uzman ekibiyle hizmet kalitesini her geçen gün yukarıya taşımaktadır.


Universal Partners bugün, İstanbul, Kocaeli ve Bursa ofislerinden yaklaşık 150 çalışanı ile 1000’in üzerinde müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.


Adres : Premier Kampüs Ofis, İmrahor Cad. A Blok No.29 Kat.4 Kağıthane / İSTANBUL

Tel : + 90 (212) 279 18 95

E-mail : info@universalpartners.com.tr

www.universalpartners.com.tr