KALİTE, GÜVENİLİRLİK VE YENİLİKLERLE DOLU BİR 46 YIL

BU ESAS DEĞERLER BİZİM HIZLI BÜYÜYEN, DİNAMİK VE İTİBARLI BİR ŞİRKET OLARAK VAROLMAMIZI SAĞLADI

TMS GENİŞ VE GELİŞMİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE EKSİKSİZ BİR TEDARİKÇİ DURUŞUNA SAHİPTİR. TMS’Yİ ULUSLAR ARASI PAZARLARDA AYAKTA TUTAN VE HİZMETTE MÜKEMMELLİĞİ YAKALAYAN YETENEKLİ MÜHENDİS EKİBİMİZDİR  

TMS OLARAK, DAHA YÜKSEK, DAHA GENİŞ VE DAHA HIZLI İNŞA ETME KONUSUNDA ÇITANIN DEVAMLI YÜKSELDİĞİ MODERN İNŞAAT DÜNYASINDAKİ TÜM ZORLUKLARIN FARKINDAYIZ. HEDEFİMİZ, MÜHENDİSLİK VE PLANLAMA İLE İLGİLİ TÜM BU ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELEREK DAHA İYİ, DAHA HIZLI VE DAHA GÜVENLİ KALIP, İSKELE VE PAYANDA SİSTEMLERİ GELİŞTİRMEK VE BUNLARI DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ VE EN EKONOMİK ŞEKİLDE SUNMAKTIR. 

KENDİMİZİ BİR TEDARİKÇİDEN ÇOK BİR MÜHENDİSLİK FİRMASI OLARAK NİTELENDİRDİĞİMİZ İÇİN ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZE YENİLİKLER KATMAK YOLUNDA TÜM OLANAKLARIMIZI KULLANMAKTAYIZ. BUNUN SONUCU OLARAK HER YENİ TMS ÜRÜN VE HİZMETİ YENİLİKÇİ DETAYLARLA HAYAT BULMAKTADIR Kİ BU DA BİZİM GELECEĞE AÇILAN KAPIMIZDIR.

1973 YILINDA SAYIN CEMİL TÜFEKCİ’NİN ÖNDERLİĞİNDE YOLA ÇIKAN TMS ŞİRKETLER GRUBU GENİŞ VE YENİLİKÇİ ÜRÜN YELPAZESİYLE BU YOLCULUĞUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

SON TEKNOLOJİ İLE ÇALIŞAN YAKLAŞIK TOPLAM 40.000 M2’LİK KOCAELİ VE KASTAMONU TESİSLERİMİZDE ÜRETTİĞİMİZ İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİYLE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK GÖRÜLMEKTEYİZ.

YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE DESTEKLENEN MAKİNE PARKI, UYGULANABİLİR VE EKONOMİK ÜRETİM POLİTİKASI

CLIMBEX, VINC’I, HAND’I VE MULTIX İSİMLİ YENİ ÜRÜNLERİMİZ ULUSLAR ARASI NORMLARA UYGUN OLARAK MODERN ROBOT TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLMEKTEDİR.

TMS ŞİRKETLER GRUBU TÜRKİYE VE DÜNYA’DA BİR ÇOK ÖNEMLİ PROJENİN İÇİNDE YER ALMIŞTIR. 50’TAN FAZLA ÜLKEYE İHRAÇ YAPAN TMS ŞİRKETLER GRUBU BU ÖZELLİĞİYLE ULUSLAR ARASI İNŞAAT PİYASASININ ÖNEMLİ BİR ÜYESİ DURUMUNDADIR.

TMS, İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİNDE GÜVENEBİLECEĞİNİZ ORTAĞINIZDIR


Adres : Şerifali Mah. Kızkalesi Sk. No:16 Ümraniye-İstanbul-TÜRKİYE

Tel :  +90 216 313 96 66

E-mail :  tms@tms.tc

http://tmskalip.com/