1990’dan bu yana bilişim sektöründe profesyonel hizmet veren SAYKOM; deneyimli kadrosu, yenilikçi ve dinamik ekip çalışmasının gücüne inanan işletme yönetimi ile oluşan başarısını siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.

İşletmelerinizdeki Bilişim sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru belirleyerek size en uygun projeler geliştirmekte ve bu doğrultuda sistemler oluşturmaktayız.
Endüstri 4.0, e-Dönüşüm, e-Devlet, e-Ticaret, Bilgi güvenliği gibi Sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyerek sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler üretmekteyiz.

Başlangıç seviyesinden en karmaşık sistemlere kadar satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamak, müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmek, katma değerli hizmetler sağlamak, entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen platformalar oluşturmak başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

Uluslararası markaların Bilgisayar ve ekipmanları ile Türkiye’nin önde gelen ticari yazılımlarının ( LOGO ve MİKRO ) çözüm ortaklığını ve uygulama danışmanlığını yaparak satış ve satış sonrası desteğini vermektedir.

Vizyonumuz; Profesyonel hizmet anlayışı ile bilişim sektörünün müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan firması olmak.

Misyonumuz; Genç, dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde etik değerlerden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve işlevsel çözüm üreten projeler sunmak ve üretilen bu proje sürecini yönetmek veya yönetilmesine destekte bulunmak.


Adres :  Bostancıyolu Cad. Aslı Sokak No:7 Yukarıdudullu 34775 Ümraniye / İstanbul

Tel : +90 216 527 05 05

E-mail :  info@saykom.com.tr

www.saykom.com.tr