BOOM MAKİNA

Boom Makina; 1990 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve halen faaliyetlerini Çekmeköy / Ömerli’de, 4000 m²’si kapalı olmak üzere 16000 m² alan üzerindeki modern tesislerinde sürdüren bir firmadır.

Firmamızın ana faaliyet alanları; Hidrolik-Mekanik Beton Dağıtıcılar ve Beton Sevk Elemanlarıdır. Beton dağıtımında kullanılan tüm makinelerin tasarımcısı ve üreticisi olan Boom Makina, geniş bir ihracat ağına sahiptir.

Boom Makina, Türkiye’de Beton Dağıtıcı üreten ilk şirket olmakla beraber; özellikle son yıllarda Beton Dağıtımı konusunda yaptığı AR-GE çalışmalarının sonucunda, Uluslararası pazara örnek olarak sunduğu patentli BHD serisi ürünleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle lider firma olarak hizmet vermektedir.

Öncelikli olarak Türkiye’de kalitemiz, 30 yıla yakın tecrübemiz ve müşteri memnuniyetindeki kararlılığımız ile danışmanlık, ürün satış, satış sonrası servis ve teknik destek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yurtdışı pazarında da aynı güvenilirlik ve verimlilikle, ülkelerinin saygın firmalarından olan partnerlerimizle işbirliği içerisinde çalışarak ülkemizi başarıyla temsil etmekteyiz.

İmalatımızda kullandığımız ekipmanları kendi faaliyet alanlarının Dünya Lideri üreticilerden temin etmekteyiz.

belge

Ürünlerimiz; Boom Makina garantisi altında  belgeleri güvencesi ile imal edilmektedir.

Projelere özel ve şantiye şartlarına uygun olarak tasarlanan esnek imalat şekilleri, müşteri memnuniyetinin yanı sıra en ekonomik çözümü de sunmamızı sağlamaktadır.

Boom Makina olarak hedefimiz;

Ulusal Markamızın sürdürülebilirliğini sağlamak, kalite standartlarımızı ve müşteri memnuniyeti önceliğimizi koruyarak bir Dünya Markası olma yolunda Pazar payımızı büyütmektir.


Adres :   İMES SANAYİ SİTESİ A BLOK 109 SOKAK NO:9 DUDULLU – İSTANBUL

Tel : +90 216 420 16 44

E-mail :  info@boom.com.tr

www.boom.com.tr